Ubytování Pod Rožmberkem                                                     kapr.gif

Ubytovací dům s apartmány se nachází v klidné části Jižních Čech blízko historického a lázeňského města Třeboně. Zařízení je situováno přímo pod hrází největšího českého rybníka Rožmberk. Hned vedle zahrady objektu protéká vodáky vyhledávaná řeka Lužnice, v okolních lesích je možnost houbaření, v okolí je několik cyklistických stezek, možnost koupání i rybaření.

1.gif  4.gif

V pět kilometrů vzdáleném městě Třeboni se po celé léto konají různé slavnosti, hudební produkce, trhy a jiné kulturní a společenské akce. Ovšem největší atrakcí je slavnostní výlov rybníku Rožmberk, který bývá obvykle v půli měsíce října. Nikdo k této slavnosti nemůže být blíže ubytován než naši hosté.

Ubytovat se lze ve třech samostatných apartmánech. Celý objekt leží v oplocené zahradě, kde je možnost parkování přímo u domu. Pro bezpečné uskladnění kol a cyklistických potřeb slouží uzamykatelná kolárna v zahradě.

3.gif  5.gif

Milovníky relaxu a grilovaných pochoutek jistě potěší možnost posezení pod venkovní pergolou nebo venku u ohniště vedle krásně rostlého ořechu.

s4.jpg

Ubytování poskytujeme bez domácích mazlíčků.